Ülkenizi SeçinÜlkenizi Seçin
Türkiye - Ticari Ürünler

İç Mekan Spor Alanları

Her spor alanı için en iyi zemin çözümü

Tarkett Sports spor zemin kaplama çözümleri tüm dünyada sayısız spor salonunda ve spor tesisinde kullanılmaktadır. Güvenlik, konfor, performans ve estetik ihtiyaçlarını dengeleyerek, her bireyi günlük spor aktiviteleri konusunda desteklemektir. Tarkett Sports, spor tesisi yöneticilerinden sporculara kadar her seviyeye özel ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Spor zemin kaplama sektöründe her çeşit zemin çözümünü (vinil, linolyum, ahşap ve kombine sistemler) sağlayabilecek tek üreticiyiz. Döşeme, bakım ve ömür boyu performans seviyesini göz önünde bulundurarak, müşterilerimize projelerine ilişkin en iyi çözümü belirlemeleri için yön gösteririz.

İdeal çok amaçlı yüzey
Omnisports, çok çeşitli spor aktivitelerine ev sahipliği yapmak için tasarlanmış çok amaçlı vinil spor zemin kaplamasıdır. Tarkett Sports'un Omnisports ürünü, her yaşa ve seviyeye uygun farklı şok emme derecesi ve performans gerekliliklerini karşılamak için beş farklı kalınlıkta tasarlanmıştır.

Gelenekselden yenilikçi ahşap yüzeylere
Nitelikli ahşap iç mekan spor zemin kaplamaları, özellikle basketbol, voleybol, hentbol, squash gibi spor alanları ve dans, fitness faaliyetleri için büyük önem taşır. Tarkett Sports, yıllar boyunca ahşap yüzeylerin altyapısı dahil olmak üzere kalitesini büyük ölçüde geliştirmiştir. Tarkett Sports, farklı türlere uygun dört çeşit ahşap spor zemin kaplaması sunmaktadır: Reflex M Evolution, Multiflex M, Proflex M ve Sportable.

Birçok performans düzeyi bir arada
Lumaflex Spor Sistemi çözümleri hem noktasal hem de bölgesel elastiklik sağlayan kombine bir çözüm sunar. Üst yapısında istenirse PVC zemin kaplaması (Omnisports) istenirse de linolyum (Linosport) serisi kullanılabilir. Bu benzersiz kombinasyon en yüksek standartlara ve performans gereksinimlerine uygun, son derece güvenilir bir sistem oluşturur.

Zemininizin uzun ömürlü olması için
Zemin koruma sistemleri, spor zemin kaplamalarınızı korumak için büyük önem taşımaktadır. Tarkett Sports, spor zemin kaplamalarınızın bakımını ve aşınmasını azaltmak için iki çeşit zemin koruma sistemi sunuyor: Protectiles ve Touchdown. Bu sistemler, spor tesisinizin zemininin hasar görmemesi için toplantı ve konser gibi etkinliklere özel olarak, 2x1 ölçülerinde halı (Protectiles) veya rulo şeklindeki PVC (Touchdown) ile hızlı ve kolay bir şekilde bir salona dönüştürülmesini sağlar.

Her uygulama için özel ve yenilikçi bir çözüm
Tarkett Sports, spor tesisiniz için zemin kaplama malzemelerine ek olarak, döşeme ekipmanları ve aksesuarlar ile kapsamlı bir hizmet sunar. Tarkett Sports, eksiksiz ekipman yelpazesi sayesinde kullanıcıların bütün ihtiyaçlarını karşılar: döşeme ekiplerine daha hızlı ve basit döşeme imkanı, bakım ekiplerine daha kolay temizlik ve sporcular için konfor ve güvenlik sağlar.