Ülkenizi SeçinÜlkenizi Seçin
Türkiye - Ticari Ürünler

SIKÇA SORULAN SORULAR

1. İstediğim ürünü nasıl bulurum?
 
Birçok değişik şekilde ürün araması yapmak için ana sayfadaki ana menüyü kullanabilirsiniz:
 
·  Uygulamaya göre: Tük sektörler için (sağlık, eğitim, konaklama vs.) uygun ürünleri görmek amacıyla “Uygulamaya göre çözümler”i seçin.
·  Ürün tipine göre: Değişik koleksiyon ve ürün gamını içeren tüm zemin ürünlerimizin detayları için “Ürünler”i seçin.  
 
Ayrıca aradığınız şeye en uygun seçenek için arama fonksiyonlarını da kullanabilirsiniz.
 
·  Anahtar kelime ile arama - site içinde istediğiniz bilgiyi bulmaya yardım eden semantik bir arama yöntemi.
·  Gelişmiş ürün araması - ürün tipi, yelpazesi veya doğrudan ürün kodu ile arama yaparak, katalogda belli bazı ürünleri bulmanıza imkan verir.
Ürün tipi veya yelpazesi ile arama yaparsanız, belli özellikleri (tasarım ve/veya teknik) sorabilirsiniz, bu durumda aradığınız kriterlere karşılık gelen ürünü veya ürün listesini göreceksiniz.
 
2. Araştırma sonuçlarımı bir sonraki girişim için kaydedebilir miyim?
 
Kendi hesabınızı ve “Benim Tarkett’im” kişisel sayfanızı oluşturarak her giriş yaptığınızda faydalı bilgileri toplayıp saklayabilirsiniz. 
Burada bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz istenecektir. Bu sadece Tarkett’in, sizin site ile ilgili detaylarınızı yönetmek ve online deneyiminizi sürekli geliştirmek için dahili kullanımı amacını taşır.
 
 
Kişisel sayfanıza her girişinizde, kullanıcı adınıza ve şifrenize ihtiyacınız olacak.
Üye olduktan sonra “Seçimlerime Ekle” seçeneğini kullanarak her türlü ürünü kişisel tercihlerinize ekleyebilirsiniz. Daha sonra çıkış yaptığınızda bile, bu ürünler “Seçimlerim” alanına kaydedilecektir. Ayrıca daha önceki girişlerinizde yaptığınız aramaları tekrarlamak için arama kriterlerinizi de kaydedebilirsiniz. 
 
3. Ürünleri online olarak satın alabilir miyim?
 
Online mağazamıza erişiminiz varsa, ana sayfadan doğrudan “B2B web mağazası”na gidebilirsiniz.
 
B2B web mağazanızı ziyaret etmeden önce zaman kazanmak açısından değişik özelliklerden de faydalanabilirsiniz.
 
  • “Benim Tarkett’im” özel alanına kaydolmak size ileride seçmeyi düşündüğünüz kaplamaları sadeleştirmede kullanabileceğiniz birçok imkan sağlar.
  • “Karşılaştırmalarım” alanı, siteye her girişinizde seçtiğiniz ürünleri gösterir.
  • Ayrıca online olarak numune de sipariş edebilirsiniz. “Siparişime ekle” sekmesine gidin ve istediğiniz ürünleri listeleyerek yönlendirmeleri izleyin. Satış departmanımız istediğiniz numuneleri göndermeden önce sizinle temasa geçecektir.
  • Online olarak bir hesaplama da istemeniz mümkündür. Bir ürün seçtiğinizde “Fiyat sor” sekmesini tıklayın ya da doğrudan “Bize ulaşın” menüsündeki “Fiyat sor” bağlantısına gidin.
  • “Proje Tasarımcısı”, size kriterlerinizi belirlediğiniz sanal bir odanın içinde, seçilen ürünü uygularsanız zemininizin nasıl görüneceğini gösterecektir.
 
4. Online olarak hesaplama/fiyat sorabilir miyim?
 
Bir ürün seçtiğinizde “Fiyat sor” sekmesini tıklayarak online fiyat hesaplaması sorabilir ya da doğrudan “Bize ulaşın” menüsündeki “Fiyat sor” bağlantısına gidebilirsiniz.
 
Uzmanlarımızın talebinizi yerine getirebilmeleri için "Proje detayları" bölümünü tamamlamanız gerekmektedir. Daha sonra oluşturulan şekil, maliyet hesabı için sizinle temasa geçecek olan Satış Departmanımıza gönderilecektir.
 
 
5. İki ürünü karşılaştırmak için siteden faydalanabilir miyim?
 
Sitemizi iki farklı ürünün renk, tasarım, darbe dayanımı, akustik nitelikler, uzunluk, genişlik gibi özelliklerini karşılaştırmak amacıyla kullanabilirsiniz.
 
“Benim Tarkett’im” kişisel sayfanızı oluşturduktan sonra, sadece “Karşılaştırdıklarıma Ekle” seçeneğini işaretleyin, ürününüz otomatik olarak kaydedilecektir. “Karşılaştırmalarım” alanına girin ve seçtiğiniz tüm değişik ürünleri karşılaştıran tabloyu görün.
 
“Karşılaştırmalarımı Dışa Aktar” seçeneğiyle, bu karşılaştırma tablosunu Excel formatına atabilirsiniz.
 
6. Online bir simülasyon aracı var mı?
 
 “Proje Tasarımcısı”, size kriterlerinizi belirlediğiniz sanal bir odanın içinde, seçilen ürünü uygularsanız zemininizin nasıl görüneceğini gösterecektir.
 
7. Tarkett’in yeni ürünleri ve buluşları hakkında nasıl daha fazla bilgi alabilirim?
 
Ana sayfadaki veya “Hizmetler ve destek” menüsündeki “Basın odası” bağlantısını seçerek ürün ve hizmetlerimiz hakkında birçok bilgi alabilirsiniz. RSS (Uzaktan Abonelik Sistemi) veya e-posta bildirim servisi aboneliğiyle Tarkett’in tüm yeni haberlerini doğrudan okuyucunuza veya gelen kutunuza alabilirsiniz.
 
8. Bilgileri arkadaşlarımla nasıl paylaşabilirim?
 
Her sayfanın üstündeki “Paylaş” sekmesini kullanarak o sayfayı tanıdıklarınıza gönderebilirsiniz. Sadece e-posta adreslerini forma ekleyin ve gönderin.
 
9. Siteden resim indirebilir miyim?
 
Ana sayfadaki “Basın Odası”na gidip “Medya Kütüphanesi” sekmesini seçerek çok geniş kapsamlı yüksek veya düşük çözünürlüklü resimleri indirmeniz mümkündür.
 
10. Soruma cevap alamazsam ne yapmalıyım?
 
Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için ana sayfadaki “Bize Ulaşın” bağlantısına giderek irtibat formunu doldurun. Mesajınızın Tarkett’deki ilgili uzmanımıza iletilebilmesi için talebinizin konusu açıkça belirtilmelidir.