Ülkenizi SeçinÜlkenizi Seçin
Türkiye - Ticari Ürünler

Şirket Profili

2015 yılında 2,5 milyar € cirosuyla Tarkett, yenilikçi ve sürdürülebilir zemin kaplamaları ve spor zemini çözümlerinde dünya çapında bir liderdir.

Tarkett insanların yaşam kalitesini ve tesislerin yatırım karlılığını arttırmak amacıyla profesyonellere ve son kullanıcılara zemin, duvar ve iç mekan spor zeminini içinde barındıran entegre zemin çözümleri sunar.

Her bir zemin kaplaması çözümü müşterilerin özel bir ihtiyacına hitap etmektedir. Kullanılan alan, alanın nasıl değerlendirildiği, tasarım seçenekleri, uygulama standartları, güvenlik kuralları ve bütçe önemli birer değişkendir. Çünkü her müşteri kendine özgündür ve ihtiyaçları özeldir.

Tarkett, sunduğu geniş çözüm önerileri ile insanların, kapalı mekanlarda, daha sağlıklı ve iyi hissettiren ortamlar yaratılmasına yardımcı olur. Biz inanıyoruz ki; zemin malzemelerinin, insanların yaşama, çalışma veya eğlenme ortamlarını deneyimlemesi üzerinde ölçülebilir bir etkisi vardır. Tarkett ürünleri, iyi hissettiren konfor hissi ve güven duygularını geliştirmek, insanlara ilham vermek gibi eşsiz avantajlar sağlar. Tarkett’in zenginleştirdiği ortamlar kişilerin yaşam kalitesini arttırmaya katkıda bulunur.

Tarkett olarak, dünyanın önde gelen mimar ve yapı profesyonelleri ile çalışırız. Proje, ister kamu projesi olsun, ister ofis ya da, konut ve spor tesisi, ister yeni bir inşaat ister restorasyon, dünya çapındaki uzmanlığımız, esnek zemin kaplama, lüks vini karoları, halı, lamine, laminat, iç mekan spor zemin sistemleri ve aksesuarlardan oluşan geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimize ihtiyacı olan herşeyi bir arada sunmaktayız. 

Tarkett, dünya genelinde yaklaşık 12.000 çalışanıyla 100'den fazla ülkede, 34 üretim tesisiyle hizmet vermektedir. Her gün yaklaşık olarak 1,5 milyon m2 zemin kaplaması üretmektedir. Tarkett, Batı Avrupa (Orta Doğu, Afrika, Asya Pasifik ve Güney Amerika dahil olmak üzere), Doğu Avrupa, Kuzey Amerika ve Spor Segment olmak üzere dört ana bölüm altında organizasyon düzenini oluşturmuştur.

Tarkett Türkiye, 2009 yılında, Tarkett zemin kaplama ürünlerinin Türkiye’deki satış, pazarlama ve dağıtımını gerçekleştirmek üzere kurulmuştur. Aspen’in 20 yıllık satış ve uygulama deneyimi ve Tarkett’in 120 yılı aşkın bilgi birikimi, geniş ürün yelpazesi, pazarlama ve lojistik alanındaki global tecrübesini birleştiren Tarkett Türkiye, müşterilerine dünya standartlarında hizmet vermektedir.

> Şirketimizin tarihi ve gelişimiyle ilgili daha çok bilgi edinebilirsiniz. (İngilizce)