Ülkenizi SeçinÜlkenizi Seçin
Türkiye - Ticari Ürünler

Floorcraft Tasarım Hizmeti

Kendine has, özel bir ortam yaratma fikri ve arzusu ile başlayabilir. Çok şık ama basit ya da etkileyici biçimde karmaşık olabilen, kişiye özel bir tasarım. Keyfinizi yerine getirmeye yardımcı zeminler yaratmak. Belki canlı, etkileyici ve heyecan verici. Ya da insanı sakinleştiren ve yüreklendiren. Ama kesinlikle zarif ve şık FLOORCRAFT Tasarım Hizmeti ile çalışıyorsanız, gerçeği hayal edebilir, görebilir ve ona inanabilirsiniz.

Zemin döşemeleri her binada, bütün ortamın görünümünü ve algılanmasını büyük oranda etkileyebilir. FLOORCRAFT Tasarım Hizmeti, tasarımcılara, mimarlara, planlamacılara ve bina sahiplerine bu yaratıcı imkandan en iyi şekilde faydalanmaları için destek olur. Bu hizmet, şaşırtıcı efektleri ve göz alıcı konseptleri, neredeyse sınırsız biçimde sizlere sunmaktadır.

İster standart desenler arasından geniş kapsamlı bir seçim yaparak, ister logolar ve özel biçimlerle kendinize özel bir tasarım yaratarak olsun, hayal dünyanızı donatan ve hayallerinizi mutlaka gerçekleştiren tasarımlar yaratabilirsiniz.

Başka hiçbir zemin firması, zemin tasarımlarında bu denli geniş bir tecrübe ve itibar sunamaz. FLOORCRAFT Tasarım Hizmeti,tüm dünya çapında Sağlık, Eğitim, Mağazacılık ve Konut sektörlerinde sayısız kişiye özel tasarlanmış zemin düzenlemeleri yaratmada en büyük desteği vermiştir.

1993’de piyasaya sunular FLOORCRAFT, özgün ve çok yönlü, bu çok yönlülüğü de giderek artan bir hizmettir. Her fikir araştırılır ve zihinlerde tasarlanır. Daha sonra tasarım son halini alıp onaylandığında, hassas kesim için bir bilgisayar programına aktarılır.

Ancak orijinal taslak basit de olsa, karmaşık da olsa, müşterilerimize çok yönlü bir hizmet sağlanır.

FLOORCRAFT becerilerini taslağınıza uygulamak için bekleyen, Kendi düşüncelerinizin üzerine fikir inşa edip bunları gerçeğe döndürmenize yardım edecek çok deneyimli bir ekibimiz var.

Bölgenizdeki Tarkett ofisi ile temasa geçerek FLOORCRAFT tasarım hizmeti hakkında bilgi alınız.