DESSO Essence koleksiyonlarını dilediğiniz gibi karıştırıp eşleştirin!
DESSO Essence koleksiyonlarını dilediğiniz gibi karıştırıp eşleştirin!

Çok yönlülük düşünülerek tasarlanan, dayanıklı ve son derece işlevsel Essence koleksiyonları, birlikte tek parça görünüm sağlayarak sonsuzluk hissi verecek şekilde tasarlanmıştır. Essence ailesinin tüm koleksiyonları, ulaşılabilir fiyatta yüksek kaliteli zemin çözümleri sunmak için kolayca birbirleriyle eşleştirilebilir. Koleksiyonları keşfedin ve kendi tarzınıza göre karıştırın ve eşleştirin! 

Essence

Essence, sınırsız yaratıcılık olanağına sahip bir zemin çözümüdür. Dört halı koleksiyonundan oluşan bir yapı taşı olarak işlev gören düz bukle Essence karoları, hepsi Maze, Structure ve Stripe koleksiyonlarının tümüne entegre edilmiş 31 canlandırıcı renkten oluşan bir palete sahiptir. 

Essence Maze

Çarpıcı bir geometrik desene sahip olan Essence Maze, sade nötrlerden cesur ara tonlara kadar değişen geniş bir renk paleti sunar. 12 renk seçeneği, Essence ürün ailesinden blok karolarla eşleşecek şekilde tasarlanmıştır ve çarpıcı bir görünüm için farklı eşleştirmeler ile uygulanabilir.

Essence Stripe

Ticari mekanlar için tasarlanan Essence Stripe, Essence ürün ailesine genç ve dinamik bir görünüm katar. Lineer, çizgili bir tasarıma ve 12 canlandırıcı renkten oluşan ferahlatıcı bir palete sahip olan Essence, Maze ve Structure koleksiyonlarındaki ürünleri tamamlayıcı niteliktedir.

Essence Structure

Essence Structure daha organik bir formdadır. Taş yıkamalı görünümü açık ve koyu tonların yan yana gelmesiyle elde edilir. 12 renkten oluşan bir palette, 50x50 cm ve 100x25 cm ebadındaki karolarda mevcuttur ve Essence ailesinde herhangi bir ürünle birleştirilebilmesiyle yaratıcılıkta çok yönlülük sunar.

Önerilen Koleksiyonlar