DESSO Human FASCINATION

DESSO Human FASCINATION

Sağlam kayalara adım atın, bir çiçek tarlasında kaybolun, bir dağa hayran kalın ve ufka ulaşana kadar tarlaların antik çizgilerini takip edin. DESSO Human Fascination karo halılar ile dünyayı kucaklayın.

Vahşi, doğal manzaralar bizi büyülüyor ve bize ilham veriyor. Onlarla birlikte olmak, onları hissetmek, doğayı tanıma yolunda sonsuz bir yolculukta olmak istiyoruz. Elementleri keşfetmek kadar onları korumak, doğal kaynaklarımızı sağlıklı iç mekan ortamları oluşturmak için kullanmak ve geri dönüştürmek kadar korumak için bir ihtiyaç ve sorumluluk hissediyoruz.

Human Fascination, doğanın narinliğinin yanı sıra çeşitliliğini de kutlayan DESSO Carpetecture ailesinin en yeni üyesi. Tehlikeli volkanik arazilerden canlı çiçek tarlalarına, Human Fascination karo halıları, dış mekanın güzelliğini içeri almak için tasarlandı.

Arable, Breccia, Flores ve Granite halılarımız, doğal dünyanın şekillerini ve renklerini yansıtıyor ve gezegenimizin güzelliği ve hassaslığı göz önünde bulundurularak tasarlandı. Cradle to Cradle prensiplerine göre ve sürdürülebilir, geri dönüştürülebilir malzemeler kullanılarak üretilen Human Fascination koleksiyonu, doğayı kelimenin tam anlamıyla kucaklıyor.

Granite

Volkanik arazilerin heyecanını hissedin

Breccia

Tuzlu okyanus havasını soluyun

Arable

Toprağın anlattığı hikayeleri dinleyin

Flores

Bitki ve çiçeklerin sürekli değişen dünyasına hayran kalın

İlgili Makaleler
Tarkett DESSO Human Fascination Granite carpet tiles
DESSO Human FASCINATION: Granite

DESSO Granite karo halılarımız, volkanik dünyanın ham ve tahmin edilemez dokularına benzemektedir. Tüm koleksiyonu keşfedin ve doğanın inanılmaz güzelliğinden ilham alın.

Tarkett DESSO Human Fascination Breccia carpet tiles
DESSO Human FASCINATION: Breccia

Gerçek mermer ve sağlam kayaların gücü ve dayanıklılığından ilham alan taze ve enerji veren DESSO Breccia karo halı koleksiyonumuzu keşfedin. Doğaya hayran kalın ve tüm koleksiyonu inceleyin.

Tarkett DESSO Human Fascination Arable carpet tiles
DESSO Human FASCINATION: Arable

Doğal manzaraların insan müdahalesiyle buluştuğu dünyadan ilham alın. DESSO Arable koleksiyonumuzu keşfedin ve geleceğe bir göz atın. Tüm koleksiyonu inceleyin.

Tarkett DESSO Human Fascination Flores carpet tiles
DESSO Human FASCINATION: Flores

DESSO Flores karo halı koleksiyonumuzla gezegenin florasının zengin çeşitliliğini keşfedin. Flores, Human Fascination koleksiyonumuzun bir parçası olarak, her iç mekana yaşam ve enerji getiriyor.