ID INSPIRATION LOOSE-LAY, KOLAY DÖŞENEBİLİR VİNİL ZEMİN KAROLARI
ID INSPIRATION LOOSE-LAY, KOLAY DÖŞENEBİLİR VİNİL ZEMİN KAROLARI

Kolay döşenebilir zemin teknolojisi

Endüstriyel güvenlik zemin kaplamalarından ilham alan iD Inspiration Loose-Lay vinil zemin kaplamalarının kaymayı önleyici özel tabanları, alt zemine daha iyi yapışmayı sağlar. Patentli balıksırtı deseni zeminin kaymasını önler ve yapıştırıcı gerektirmeyen kolay uygulama sağlar*.
*Uzun süreli sorunsuz uygulama için 16 m²'den büyük alanlar için tackifier yapıştırıcısını tavsiye ediyoruz.

 

 

Son derece hızlı uygulama

Hızlı renovasyon için ideal olan bu serbest döşenebilir vinil zemin koleksiyonu sınırlı bir alt zemin hazırlığı gerektirir. Ürünün kalınlığı ve kaymayı önleyici tabanı sayesinde, hafif alt zemin eğriliği arasında köprü oluşturmak mümkündür. Yere yapıştırma LVT'den 3 kat*, geleneksel Klik Sistemli LVT'den 1.5 kat* daha hızlı iD Inspiration Loose-Lay'in bir gecede uygulaması mümkündür, bu da iş yeri faaliyetinin durma süresini azaltır.
*Tarkett’in iç testlerine dayalı tahmin.

Mükemmel pratiklik

Alt tabakaya zarar vermeden kolay sökülmesi kadar uygulaması da kolay olan iD Inspiration Loose-Lay teknik alt zemine zahmetsizce erişim sağlar ve zamanla daha az bakım gerektirir. Oldukça dirençli ve dayanıklı olan iD Inspiration Loose-Lay, kullanım ömrünü uzatan ve temizlenmesini kolaylaştıran Tarkett TopClean XP ™ yüzey korumamız ile işlem görmüştür.

Şık lüks vinil karo zemin tasarımları

iD Inspiration Loose-Lay tasarımları, birinci sınıf ahşap, mineraller ve yüksek çözünürlüklü baskı teknolojisini kullanan yaratıcı tasarımları içeren üç ana tema sunuyor. Zarif, yaratıcı projeler yürütmek ve zemininizde beklenmedik bir tarz oluşturmak için 36 desenin tümünü birlikte karıştırılabilir, eşleştirebilirsiniz. Beklentilerinize en uygun kombinasyonu kesinlikle bulabilirsiniz.

Önerilen Koleksiyon