MILAN DESIGN WEEK 2019 - FORMATIONS ' TA BİZİ ZİYARET EDİN

08 Nisan 2019

Milan Design Week, Mimarlar ve Tasarımcılar için mutlaka görülmesi gereken bir yer haline geldi. Milan Design Week, görülmesi gereken Brera Design District'i, ayrıca Tortona Design Week, 5 Vie, Porta Venezia ve daha fazlasını içeren etkinlik boyunca Milano'nun farklı bölgelerine dağıtılmış bir dizi etkinlik olan FieraMilano ve Fuorisalone'da yer alan uluslararası tanınmış Salone del Mobile'ı içermektedir. Milan Design Week, mimarlar ve tasarımcılar için bir referans noktasıdır ve bu yıl Fuorisalone'a Formations sergimiz ile aktif olarak katkıda bulunmaktan büyük heyecan duyuyoruz.

FOTOĞRAFLAR VE BASIN KİTİNİ İNDİRİN

FORMATIONS YENİ BİR TASARIM DİLİNİ KEŞFEDİYOR

Milan Design Week 2019 boyunca, Tarkett, yeni koleksiyonu iQ Surface'ın yaratıcı olanaklarını keşfetmek için Note Design Studio ile güçlerini birleştirdi. Note tarafından tasarlanan ve Magis tarafından desteklenen Formations, mimari arketipleri alıp başlarında döndürerek ölçek kavramlarını inceleyen bir sergidir. Brera Design District'teki Fuorisalone sırasındaki tarihi Circolo Filologico Milanese'nin mekanına yayılan uygulama, tasarım dilinin yeni yaratıcı ifadelere nasıl çevrilebileceği konusunda bir kutlama ve saygı gösterisidir.

FORMATIONS, YENİ IQ SURFACE VİNİL ZEMİN KOLEKSİYONUNU AÇIĞA ÇIKARIYOR

Yeni koleksiyon iQ Surface, Tarkett ve Note Design Studio arasındaki iş birliğinin bir sonucudur. Rengin işlevine, biçimine ve ifadesine eşit ağırlıkta vurgu yapan bir seri olan bu yeni koleksiyon, Tarkett’in homojen vinil zemin kaplamasının yaratıcı kapsamını, yeni nesil tasarım uygulamaları için duvarlar, mobilyalar ve zemin de dahil olmak üzere birçok yüzeyde ortaya koyuyor.

iQ Surface'ın yönlendirici gücü renk kürasyonudur. Daha çağdaş bir renk paletine doğru doğal bir kayma ile, Note'un ince düşünülmüş imza renk ve tonlarına dayanan beş tema, farklı renk aileleri ve yüzey tekniklerini oluşturur: Contrast, Rouge, Sober, Dimmed and Vivid. Bej tonları, yeni koleksiyonu bir bütün olarak birbirine bağlar. Herhangi iki veya daha fazla renk birbirine bağlanabilir ve hiçbir tasarım monoton hissettirmez, böylece koleksiyondaki farklı tasarımların kolay bir şekilde birleştirilmesini sağlar.

FORMATIONS ZİYARETİNİZİ PLANLAYIN

Formations, Fuorisalone Milan Design Week 2019 kapsamında Via Clerici 10, Circolo Filologico Milanese'te ziyaret edilebilir. Formations, Palazzo Clerici ve NLXL Duvar Kağıdı Tasarımı Kazananları Sunumundan iki adım uzaklıktadır.

Açılış saatleri:
8 Nisan Pazartesi: Basın önizlemesi: 10:00 - 18:00
9 Nisan Salı: 10:00 - 18:00
10 Nisan Çarşamba: 10:00 - 16:00
11 Nisan Perşembe - 14 Nisan Pazar: 10:00 - 18:00

Adres:
Via Clerici, 10
20121 
Milano
İtalya

Il Duomo ve la Scala'ya yakın
1 numaralı Metropolitan hattı, durak "Duomo e Cordusio"
Tramvay: 1-2-3-12-14-16-19-20-24-27
Circolo Filologico'nun önünde scooter ve bisiklet park yeri de bulunmaktadır.