Projelerinizi online tasarım araçlarımız ile görselleştirin

Projelerinizi online tasarım araçlarımız ile görselleştirin

Bu sayfada projelerinizi , farklı zemin çözümleri, materyaller, renkler ve hatta desenler ile tasarlamak  için ücretsiz ve web tabanlı araçlar bulacaksınız.

Projelerinizi farklı zeminlerde görün

Mekan Tasarımcısı, seçtiğiniz alandaki çeşitli zemin çözümlerinizi görmenizi sağlar. Aynı zamanda HD görsel indirebilir veya ürünleri karşılaştırmak için bir görseli ikiye bölebilirsiniz.

Kendi kişiselleştirilmiş zemin deseninizi oluşturun

iD Mixonomi Online Tasarımcısı, kendi modüler vinil karo deseninizi oluşturmak için özel web tabanlı bir araçtır. Karıştırarak birlikte kullanmak istediğiniz şekil ve renkleri seçebilirsiniz. Daha sonra, oluşturduğunuz desen için sipariş vermeniz gereken bir jpg veya bir cad dosyası ve ürün listesini indirebilirsiniz.
 

iD Supernature & Tattoo, ahşap ve taş efektli karo ve planklardan oluşan ve 10 farklı grafik dövmesi uygulanarak kişiselleştirilebilen lüks vinil karo koleksiyonudur. Zemin deseninizi online ortamda oluşturmak için 16 renk ve 10 dövme tasarımından birini seçin.
Online zemin tasarımcısı, kendi lüks vinil karo deseninizi oluşturma sürecinde size yardımcı olacak ücretsiz web tabanlı bir araçtır. Deseni oluşturduktan sonra, istediğiniz mekanda görüntüleyebilir ve deseninizin jpg ve cad dosyalarını indirebilirsiniz.
 

iD Mixonomi Jewels Online zemin tasarımcısı, Beauregard Studio'nun planlarını kullanarak ve yeni renkleri karıştırarak kendi iD Mixonomi Jewels deneyiminizi oluşturmanıza olanak tanır. Tasarımınızı seçtiğiniz bir mekanda görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, bir jpg veya cad dosyasını ve 20m²'lik bir alan için gerekli miktarları içeren reçeteyi indirebilirsiniz.

iD Supernature & Tattoo ürünleri ile Online Zemin Tasarımcısında kişiselleştirilmiş tasarımınızı  5 basit adımda nasıl oluşturacağınızı görmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.