Laminat Parke

Laminat Parke

Detayları büyük bir titizlikle hazırlanmış yepyeni Laminat parke koleksiyonumuz, zarafet ve işlevselliği kusursuz bir şekilde birleştiriyor. Avrupa tasarımından doğan ve Almanya'da üretilen Tarkett Laminat parkeleri, markamızın zaman içinde test edilmiş uzmanlığını temsil ederek, eşsiz kalite ve performansı garanti eder.                                                                                                                                                            Tarkett Laminat parke, 5 farklı koleksiyonumuzla tasarım mükemmelliğini ve dayanıklılığı zahmetsizce birleştirerek 47 benzersiz dekor ve dört farklı plank boyutundan oluşan canlı bir palet sunuyoruz. Müşterinizin benzersiz vizyonuna uygun her türlü yaşam ve otel alanını yenilemek için doğru parke döşeme çözümünü sunmayı hedefliyoruz. Evinize veya otel odalarınıza lüks ve sıcaklık katan balıksırtı desenlerinin zamansız cazibesi veya mimari mekanlara yönelik uzun ve geniş plankların çağdaş cazibesi sayesinde koleksiyonumuz her tercihe ve tarza hitap ediyor.


Estetik çekiciliğinin ötesinde olan Laminat parke koleksiyonlarımız, olağanüstü dayanıklılığa sahiptir. Koruyucu katmanı sayesinde sürtünmelere, çizilmelere ve lekelere karşı yüksek direnç sağlayarak zeminin güzelliğini yıllarca korur. Otel odaları ve toplu konut alanları gibi hafif ticari trafik alanlarının taleplerini karşılamak üzere tasarlanan Laminat parkemiz, akıllıca ve kalıcı bir yatırım olarak öne çıkar.


Kullanıcı dostu klik sistemlerimizle montaj sorunlarına elveda deyin ve renovasyon sırasında değerli zamanınızdan tasarruf edin. Daha fazla çok yönlülük için, suya dayanıklı serilerimizi keşfedin; stil ile pratikliği kusursuz bir şekilde birleştiren, günlük taleplere dayanacak şekilde tasarlanmış bir laminat parke koleksiyonu sunuyoruz.                                       


Giriş seviyesinden premium seviyeye kadar mükemmel Laminat parke seçeneklerimizi bizimle keşfedin. Her şey zevkinize ve ihtiyaçlarınıza bağlı, hepsi sizin için titizlikle tasarlanmış.