Ticari Alanlar İçin Tarkett Zeminleri

Tarkett yenilikçi zemin ve spor yüzeyleri çözümlerinde tasarım ve fonksiyonellik gereksinimlerini bir çok segmentte - Sağlık ve Yaşlı Bakımı, Eğitim, Mağazacılık, Konaklama, Ofis ve Spor - karşılayan bir dünya lideridir. Tarkett, homojen ve heterojen rulo vinil, lüks vinil karosu, mineral karoları, linolyum, halı, lamine ve laminattan oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunar. İnsanlar ve gezegenimiz için olumlu etkiler yaratmak için çalışan Tarkett, dünya genelinde 100'den fazla ülkede refah, sağlık, performans ve tasarımı bir araya getiren insan dostu mekanlar yaratıyor.

Makale Önerileri
“COLOUR” KONSEPTİ: Mekanda doku ve hacim oluşturmak için rengi kullanmak
“COLOUR” KONSEPTİ: Mekanda doku ve hacim oluşturmak için rengi kullanmak

Studio 5.5'in, bir mekana hacim ve doku kazandırmak için farklı zemin malzemelerini ve renk tonlarını nasıl karıştırdığını keşfedin ve 2019 Play Book'umuzdan ilham alın.

Beklenen iQ Surface vinil zemin koleksiyonu hazır!
Beklenen iQ Surface vinil zemin koleksiyonu hazır!

Note Design Studio ile birlikte tasarlanan ve Milan Design Week uygulaması "Formations" ile ilk kez sergilenen vinil zemin koleksiyonu iQ Surface'ı keşfedin.

Tarkett'in Sürdürülebilirlik Yaklaşımı, Doing Good. Together, Cradle to Cradle® ilkeleriyle uyumlu üç temele dayanır: Yaşam için Tasarlama, Çemberi Kapatma ve İş Birliğini Teşvik Etme.
Son referanslarımız
Bursa Şehir Hastanesi
Bursa Şehir Hastanesi

Adana, Yozgat ve Elazığ Şehir Hastanelerinden sonra Rönesans Holding'in 4. şehir hastanesi projesinde RSY'nin zemin kaplamalar için çözüm ortağı yine Tarkett oldu.

Quick China
Quick China

Lüks vinil karoları koleksiyonlarımızdan iD Inspiration 70'ın sonsuz kombin olasılıkları ile yaratabileceğiniz harika tasarımlara güzel bir örnek olan yeni referansımızı inceleyin.

Hizmetler