Ticari Alanlar İçin Tarkett Zeminleri

Tarkett yenilikçi zemin ve spor yüzeyleri çözümlerinde tasarım ve fonksiyonellik gereksinimlerini bir çok segmentte - Sağlık ve Yaşlı Bakımı, Eğitim, Mağazacılık, Konaklama, Ofis ve Spor - karşılayan bir dünya lideridir. Tarkett, homojen ve heterojen rulo vinil, lüks vinil karosu, mineral karoları, linolyum, halı, lamine ve laminattan oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunar. İnsanlar ve gezegenimiz için olumlu etkiler yaratmak için çalışan Tarkett, dünya genelinde 100'den fazla ülkede refah, sağlık, performans ve tasarımı bir araya getiren insan dostu mekanlar yaratıyor.

Makale Önerileri
DESSO Human FASCINATION
DESSO Human FASCINATION

Vahşi, doğal manzaralardan ilham alıyoruz. DESSO Carpetecture ailesinin en yeni üyesi Human Fascination, doğanın çeşitliliğini ve narinliğini kutluyor. Koleksiyonları keşfedin.

YENİ VE GELİŞTİRİLMİŞ ESSENTIAL VİNİL ZEMİN KOLEKSİYONU!
YENİ VE GELİŞTİRİLMİŞ ESSENTIAL VİNİL ZEMİN KOLEKSİYONU!

Essential vinil zemin koleksiyonundaki yenilikleri inceleyin: yeni desenler, formatlar ve daha fazlası

Tarkett'in Sürdürülebilirlik Yaklaşımı, Doing Good. Together, Cradle to Cradle® ilkeleriyle uyumlu üç temele dayanır: Yaşam için Tasarlama, Çemberi Kapatma ve İş Birliğini Teşvik Etme.
En son referanslarımız
BURSA ŞEHİR HASTANESİ
BURSA ŞEHİR HASTANESİ

Adana, Yozgat ve Elazığ Şehir Hastanelerinden sonra Rönesans Holding'in 4. şehir hastanesi projesinde RSY'nin zemin kaplamalar için çözüm ortağı yine Tarkett oldu.

WORKINTON
WORKINTON

Tam 22 farklı renkte Acczent Excellence 80 uygulanan Workinton Bursa Nilüfer şubesinin rengarenk dünyasını keşfedin.

Hizmetler