Miele Mağazası

Miele Mağazası

2020 | İzmir, Türkiye

Resim galerisi

Bir perakende işletmesinin öne çıkmasının ne kadar önemli olduğu tartışılmazdır. Küçük butik mağazalardan büyük mağaza zincirlerine kadar, müşterileri mağazaya çekmek için güçlü bir marka imajı oluşturmak önemli bir rol oynar. Müşteriler mağazaya girdiğinde, birçok doku, şekil ve renkteki zeminler müşteri deneyimini zenginleştirerek mağazanızın kimliğini ortaya çıkarmanıza yardımcı olur.

Beyaz eşya ve endüstriyel cihazlar ile beş kıtada satış ve pazarlama faaliyetlerini yürüten bir dünya markası olan Miele, Alsancak şubesinin zemin çözümü için Tarkett ile iş birliği yapmayı tercih etti. 200 m²'lik projede lüks vinil karo koleksiyonlarımızdan marka imajı oluşturan ve müşteri deneyimini olumlu bir şekilde şekillendiren alanlar yaratmanıza yardımcı olacak sonsuz format ve tasarım kombinasyonları sunan iD Inspiration 55 tercih edilerek ön plana çıkacak, mümkün olan en iyi müşteri deneyimini sağlayacak ve kalıcı bir izlenim yaratacak zeminler elde edildi.

Aynı zamanda sürtünmelere, çizilmelere ve lekelere karşı ekstra direnç için Top Clean yüzey korumamız ile işlem görmüş iD Inspiration 55 koleksiyonu ile zeminlerin bakımı çok daha kolay hale getirildi.

Butik mağaza zeminleri için temel ihtiyaçlar

  • Sonsuz tasarım olanağı
  • Kolay ve hızlı renovasyon
  • Kolay temizlik ve bakım

Önerilen Koleksiyon

Hakkında

Beyaz eşya ve endüstriyel cihazları ile bir dünya markası olan Miele, Alsancak şubesinin zeminleri için lüks vinil karolarımızdan iD Inspiration 55 tercih edildi.

Segment

Kategoriler