Büyülemek için tasarlandı: iD Mixonomi Jewels

Büyülemek için tasarlandı: iD Mixonomi Jewels

Elmas kesme tekniklerinden ilham alan iD Mixonomi Jewels, özel üretim Floorcraft kesim ve uygulama servisimize başvurarak iD Mixonomi'yi en yüksek potansiyeline taşımaktadır. Tarkett, bu koleksiyonu tasarlamak için Paris'teki Beauregard Studio'nun kurucusu olan yetenekli tasarımcı Aurélia Paoli ile iş birliği yaptı.

Sonsuza kadar elmas

Zarif bir şekilde kesilen bu değerli taş, iD Mixonomi Jewels koleksiyonumuzun her formatında yansıtılmıştır. Oluşturulan tasarımlar, bir elmasın büyüleyici geometrik şekillerini vurgulamak için iç içe geçmiş durumdadır. iD Mixonomi Jewels, iD Mixonomi ile oluşturulan tasarımda vurgulayıcı bir aksesuar olarak, her yönüyle önemli bir tamamlayıcı olarak veya ana parça veya bordür olarak şık bir dokunuş oluşturmak için kullanılabilir. iD Mixonomi Jewels göz alıcı renk paleti, güçlü pastel tonlardan sevimli nötr tonlara kadar her renge sahiptir. Cesur ve canlı teknikolorlarımızla göz alıcı tonları seçebilir veya 3 Metallics ürünümüzden birini kullanarak tasarımınıza biraz parlaklık katabilirsiniz.

Özel tasarım zeminler için Floorcraft Sonik Kesim Hizmeti

iD Mixonomi Jewels, bir Floorcraft koleksiyonudur. iD Mixonomi lüks vinil karosu koleksiyonumuz, sonik makinelerimiz ile iD Mixonomi Jewels şekillerinde kesilir. Her iD Mixonomi Jewels şekli, önceden kesilmiş birçok elementten oluşur. Her bir element, farklı bir renk sergileyebilir; bu nedenle renk kombinasyonlarının zengin çeşitliliğinden en iyi şekilde yararlanın! Floorcraft ekibimiz, projenizin gereksinimlerine uygun cesur, yaratıcı ve büyüleyici bir özel tasarım zemin oluşturmak için sizinle iş birliği yapar.

Beauregard Studio’nun kurucusu Aurélia Paoli ile tanışın

Aurélia Paoli, 2012 yılında Beauregard Studio'yu kurdu. Mükemmeliyetçi olarak, premium modüler ve özel tasarım kreasyonlar ile stüdyosu için hızla güçlü bir kimlik oluşturdu. Aurélia’nın Tarkett ile iş birliği 2018 yılında, ustalık mirasını ve iD Mixonomi koleksiyonumuzun yeniliğini birleştiren yeni bir koleksiyon oluşturmak için başlatıldı.

Beauregard Studio 12 motif ve 5 renk teması  hayal etti. Bu önerilen temalardan ilham alabilir veya 34 rengimiz ile kendi renk kombininizi oluşturabilirsiniz.