Cementi Click Mineral Karolar, gerçek inovasyon çimento bazlı modüler karo

Cementi Click Mineral Karolar, gerçek inovasyon çimento bazlı modüler karo

Cementi Click ile Tarkett, gerçek çimentodan yapılmış yepyeni bir zemin karosu kategorisi sunuyor. Bu çığır açan inovasyon, Cementi Click'i beton, seramik ve çimento zeminler için mükemmel bir alternatif haline getirirken, iyi tasarım, kolay uygulama ve iyi performans özelliklerinin benzersiz birleşimini sunuyor. Koleksiyon, özgünlük ve zemin performansı için 3 basit kurala dayanır:

Kural #1 Sadelik güzeldir

Gerçek malzemeleri kullanmak, çarpıcı mimari mekanlar yaratmanın anahtarıdır. Cementi Click koleksiyonu, minerallerin güzelliğinden ve çimentonun zamansız zarafetinden esinlenerek modernist mimarların ilham kaynağı oluyor.

Betonun kazandırdığı kimliğe Cementi Click de aynı şekilde sahip: koleksiyon tasarımı, çok çağdaş bir görünüm için geometrik şekillerden ve grafik desenlerden ilham aldı. Çimentonun ana bileşeni olan %95 kilden üretilen Cementi Click, bu modern ham maddenin saf görünümünü ve hissini yansıtıyor.

Örtüşen renk tonları ve sağlam desenler ile koleksiyon doğal taş ve beton efektleri sunar. İnce mermer veya taş, eterik dekorlar ve doğal kil tonu efektleri, mineral dokulardan ilham verici alanlar yaratmak isteyen tasarımcılar ve mimarlar için saf ve rafine bir mimari atmosfer yaratır.
 

Kural #2 Klik sistemleri uygulamayı kolaylaştırır

Cementi Click, klik sistemi ve alt zemin hazırlığına çok az ihtiyaç duyması nedeniyle hızlı renovasyon projeleri için ideal olan yeni nesil zemin çözümüdür. Düzgün olmayan ve seramikler dahil her türlü zeminin üzerine uygulanabilir, böylece proje uygulamasını hızlandırabilir ve önemli ölçüde zaman tasarrufu sağlar. Ayrıca, son derece sert ve sabit çekirdek yapısı sayesinde, uygulama işlemini daha da kolaylaştırırken geniş zemin uygulamaları için genleşme boşlukları da gerektirmez.

Kural #3 Dayanıklı ve fonksiyonel zeminler refahı arttırır

Cementi Click, 19dB akustik performans ve 33 yüksek trafik sınıfı direnci sayesinde son derece fonksiyonel bir zemin çözümüdür.

Köpük tabanı, sesin komşu bölgelere veya zeminlere iletimini azaltmaya yardımcı olur. Bu nedenle Cementi Click, özellikle gürültü seviyelerinin yüksek olabileceği mekanlar ve genel olarak restoranlar, oteller ve mağazalar gibi müşteri konforu ve refahı gerektiren yerler için idealdir.
 

Resim galerisi

Önerilen Koleksiyon