DESSO AirMaster Gold Karo Halı Koleksiyonu

DESSO AirMaster Gold Karo Halı Koleksiyonu

DESSO AirMaster Gold Karo Halı Koleksiyonu

Tarkett için, insanların sağlığını ve refahını iyileştirmeye ve çevreyi korumaya katkıda bulunmaya yardımcı olan halılar geliştirmek, hem inovasyon stratejimiz hem de uzun zamandır devam eden Cradle to Cradle taahhüdümüz için çok önemlidir. 2015 yılında, tüm koleksiyon için Cradle to Cradle® Gold-level sertifikası alan dünyadaki ilk karo halı üreticisi olduk.

Bugün, DESSO AirMaster Gold koleksiyonunu oluşturmak için sağlık ve refah taahhüdümüzü, Cradle to Cradle® uzmanlığını ve yenilikçi tasarımı birleştiren yolculuğumuzda bir adım daha atıyoruz. Koleksiyon, Cradle to Cradle® Gold sertifikası ve aynı DESSO AirMaster koleksiyonları tarafından sunulan benzersiz ince toz yakalama işlevi ile daha sağlıklı bir iş yeri ve daha sürdürülebilir bir dünya yaratılmasına daha da katkıda bulunuyor.

DESSO AirMaster, GoldCollection

Bir bakışta DESSO AirMaster Gold koleksiyonu

  • DESSO AirMaster Gold, ince tozların yakalanmasında ve hapsedilmesinde pürüzsüz zemin çözümlerinden (PM10) 8 kat daha etkilidir. Ayrıca standart halı çözümlerinden (PM10) 4 kat daha etkilidir.
  • Yenilenmiş ECONYL® iplik ve geri dönüştürülmüş su kireci içeren EcoBase™ tabanı %100 olarak ve kapalı bir döngüde kalite kaybı olmadan geri dönüştürülebilir.
  • DESSO AirMaster Gold, malzeme sağlığı için Cradle to Cradle Platinum™ seviyesinde Cradle to Cradle Gold™ sertifikasına sahiptir.
  • DESSO AirMaster Gold Koleksiyonu, Cradle to Cradle® Gold kriterlerine göre çok düşük seviyelerde VOC sunmaktadır.

DESSO AirMaster Gold Koleksiyonu

Ünlü AirMaster serisinin bir parçası olan yeni AirMaster Gold, üç tamamlayıcı koleksiyon içeriyor: AirMaster Nazca Gold, AirMaster Salina Gold ve AirMaster Tierra Gold. Üç koleksiyon da birlikte mükemmel kombinler yaratabilecek şekilde tasarlanmıştır.

  • DESSO AirMaster Nazca Gold, abartısız ama belirgin, dokusal, dokuma bir estetik sunar. Tek bir renk şeridi, tasarımcıların, dört renkten oluşan bu palete grafik etkisi katmalarını sağlıyor.

 

DESSO AirMaster Nazca Gold koleksiyonunu keşfedin

  • DESSO AirMaster Salina Gold, dört renkten oluşan bir palete ve organik iki tonlu bir görünüme sahip bir karo halı serisidir. Nötr efekti, büyük veya küçük çağdaş ofislerde rahatlatıcı bir ortam sağlar.

 

DESSO AirMaster Salina Gold koleksiyonunu keşfedin

  • Dokunsal ve dokulu görünümüyle öne çıkan DESSO AirMaster Tierra Gold, toprak tonlarından sıcak tonlara uzanan sekiz renkten oluşan bir palet sunar. Her karoda, desene işlenmiş siyah iplikler bulunur ve çarpıcı ve dokunsal zemin tasarımları elde edilir. Düz bir yapı ile, nötr bir ton, bir alan boyunca kullanılabilir veya daha iddialı bir görünüm için daha canlı bir renk eklenebilir.

 

DESSO AirMaster Tierra Gold koleksiyonunu keşfedin

Resim galerisi