DESSO Human FASCINATION

DESSO Human FASCINATION

Sağlam kayalara adım atın, bir çiçek tarlasında kaybolun, bir dağa hayran kalın ve ufka ulaşana kadar tarlaların antik çizgilerini takip edin. DESSO Human Fascination karo halılar ile dünyayı kucaklayın.

Vahşi, doğal manzaralar bizi büyülüyor ve bize ilham veriyor. Onlarla birlikte olmak, onları hissetmek, doğayı tanıma yolunda sonsuz bir yolculukta olmak istiyoruz. Elementleri keşfetmek kadar onları korumak, doğal kaynaklarımızı sağlıklı iç mekan ortamları oluşturmak için kullanmak ve geri dönüştürmek kadar korumak için bir ihtiyaç ve sorumluluk hissediyoruz.

Human Fascination, doğanın narinliğinin yanı sıra çeşitliliğini de kutlayan DESSO Carpetecture ailesinin en yeni üyesi. Tehlikeli volkanik arazilerden canlı çiçek tarlalarına, Human Fascination karo halıları, dış mekanın güzelliğini içeri almak için tasarlandı.

Arable, Breccia, Flores ve Granite halılarımız, doğal dünyanın şekillerini ve renklerini yansıtıyor ve gezegenimizin güzelliği ve hassaslığı göz önünde bulundurularak tasarlandı. Cradle to Cradle prensiplerine göre ve sürdürülebilir, geri dönüştürülebilir malzemeler kullanılarak üretilen Human Fascination koleksiyonu, doğayı kelimenin tam anlamıyla kucaklıyor.

Granite

Volkanik arazilerin heyecanını hissedin

Breccia

Tuzlu okyanus havasını soluyun

Arable

Toprağın anlattığı hikayeleri dinleyin

Flores

Bitki ve çiçeklerin sürekli değişen dünyasına hayran kalın