DESSO Stratos & DESSO Stratos Blocks

DESSO Stratos & DESSO Stratos Blocks

Tarkett'in popüler koleksiyonu DESSO Stratos, her zaman pratiklik ve stil sunmuştur. Zemin kaplama sektöründe, fiyatının üzerinde bir tasarım ve fonksiyon sunması ile beğeni toplayan ürünlerden biri olarak konumunu korumak için, Stratos ve Stratos Blocks, daha da yaratıcı bir özgürlükle yeniden tasarlandı ve çevresel sorumluluk göz önünde bulundurularak geliştirildi.

DESSO Stratos 6102 - DESSO Stratos Blocks 9945

Eğlenceli Renk Paleti

Stratos, özenle seçilmiş 24 seçenek sunar. Orijinal renklerin yedisi, sıcak ve soğuk nötr tonlar ve 12 ara renk ifadesi grubunun yanında yer alıyor. Mimarlar ve tasarımcılar, serideki sarı, pembe, turuncu, deniz mavisi, açık mavi ve mor gibi canlı renkleri altı Stratos Blocks seçeneği ile kolayca ve etkili bir şekilde kombinleyerek son kullanıcıların tüm taleplerini karşılayan eğlenceli bir palete sahip olabilirler.

Sürdürülebilirlik Taahhüdümüz

Sürdürülebilirlik taahhüdümüz ve güzel gezegenimizi koruma arzumuza uygun olarak Stratos ve Stratos Block koleksiyonları, Cradle to Cradle® Silver Level sertifikasına sahiptir. Ürünler, yerel içme suyu endüstrisinden en az %75 geri dönüştürülmüş kireç* içeren %100 geri dönüştürülebilir EcoBase™ taban içermektedir.
*Lloyd’s Register, %100 tüketici öncesi geri dönüştürülmüş malzeme olarak temin etti.

Döngüyü Kapatma

Ek olarak, kendi Halı Geri Dönüşüm Merkezimizde, atılmış balık ağları ve halı ipliği gibi geri kazanılmış atık malzemelerden elde edilmiş %100 yenilenmiş bir naylon iplik olan ECONYL® ile üretilmiştir. Eko-bilinçli üretim süreçlerimiz ve geri kazanılmış malzemelerimizle, hem insana hem de çevreye yarar sağlayan sürdürülebilir zemin kaplamaları ile daha sağlıklı mekanlar yaratmayı hedefliyoruz.

Resim galerisi

Önerilen Koleksiyonlar