iD Click Ultimate güçleniyor

iD Click Ultimate güçleniyor

iD Click Ultimate, 21 yeni tasarım, 5 yeni format, ağır yüklere karşı daha dayanıklı ve size en gelişmiş rijit vinil zemin çözümü sunmak için aynı misyon ile kendini yeniden yaratıyor. iD Click Ultimate ile en kısa sürede mükemmel uygulamalar yapabilir ve tüm ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz.

Yoğun trafiğe dayanıklı

Geniş ve yoğun trafikli alanlar için ideal olan iD Click Ultimate’nin RCC teknolojisi, sektördeki en yüksek yoğunluğa (2000Kg/m3) sahip olup batmaya, aşınmaya ve 800 kg’ye* kadar yuvarlanan ağır yüklere karşı dayanıklılık sağlar. Son derece dayanıklı Ultimate PUR yüzey koruma işlemi, temizlik ve bakımı kolaylaştırır.

*800 kg, 0.70 mm'lik aşınma tabakasına sahip seçenekleri ifade eder.
0.55'lik aşınma tabakasına sahip seçenekler 500 kg yuvarlanan ağır yüklere dayanabilir.

Renovasyon için ideal

iD Click Ultimate kolay döşenebilir vinil zemin karoları, iş durma süresini azaltır. Yeni I4F® Click4U Click teknolojisi, alt zemin hazırlığına*, yapıştırma ve kurutmaya gerek duymadan uygulama sağlar.
Ayrıca, bu koleksiyonu trafik yoğunluğu yüksek alanlarda bile tüm renovasyon ve uygulama projeleriniz için en iyi seçim haline getirerek, iD Click Ultimate doğrudan seramik karoların ve mevcut alt zeminlerin üzerine uygulanabilir.

*Her proje benzersizdir, daha fazla bilgi için uygulama kılavuzumuzu inceleyin.

Ses-geçirmez

iD Click Ultimate, SoundBlock Teknolojisine sahiptir. Özel akustik tabanı, 19 dB'ye kadar ses emilimi sağlar ve diğer sert zemin çözümleriyle karşılaştırıldığında oda içinde yürüme sesini azaltır.

Önerilen Koleksiyon