iD Revolution, çevre dostu Cradle to Cradle® Gold sertifikalı zemin karoları
iD Revolution, çevre dostu Cradle to Cradle® Gold sertifikalı zemin karoları

Yeni çevre dostu inovasyon

Yenilikçi geri dönüştürülmüş ve doğada bol miktarda bulunan ham maddelerden yapılan iD Revolution, modüler esnek zeminde büyük bir inovasyondur. Tarkett’in malzeme konusunda kanıtlanmış uzmanlığı ve sürdürülebilir, yenilikçi çözümler geliştirme tecrübesinin bir sonucudur. Avrupa'da üretilen ve PVC içermeyen bir üründür ve geri dönüştürülmüş malzemelerle üretilen ilk Cradle to Cradle® Gold sertifikalı modüler esnek zemin kaplamasıdır. Üretim sürecinde çevreye son derece saygılıdır ve biyo-plastikler, geri dönüştürülmüş PVB ve doğada bol bulunan mineraller dahil olmak üzere %80'den fazlası geri dönüştürülmüş veya biyo bazlı materyal içerir.

Dayanıklı, bakımı kolay ve sürdürülebilir bir zemin

iD Revolution, direnç ve dayanıklılıktan ödün vermez. Bu modüler eko zemin, doğal dolgu maddeleri, geri dönüştürülmüş ve biyo-bazlı materyaller kullanır ve Tarkett’in diğer modüler esnek zemin koleksiyonları kadar dayanıklıdır. iD Revolution, çizilmelere ve lekelere karşı kolay bakım ve ekstra direnç sağlayan TopClean XP ™ yüzey korumamız ile işlem görür. 

Ahşap ve taş desenli çevre dostu zemin karoları

iD Revolution sürdürülebilir karo zeminler, insanlar ve gezegen için işlevsel ve iyi olmanın ötesinde aynı zamanda estetik mekanlar yaratmak için 12 ahşap ve taş desenden oluşur.

Önerilen Koleksiyon
İlgili Makale
iD Revolution floor tiles collection, Cradle to Cradle® gold certified for sustainable product design
Sürdürülebilir ürün tasarımı ile Cradle to Cradle® Gold sertifikalı iD Revolution

iD Revolution'ın Cradle to Cradle® Gold sertifikasını sürdürülebilir tasarım için nasıl aldığı ile ilgili makalemizi okuyun.