Geleceğin zeminleri için inovasyon

Geleceğin zeminleri için inovasyon

Dünya çapında 24 laboratuvarda bulunan 180 Ar-Ge uzmanımız, yenilikçi zemin çözümleri ve hizmetleri geliştirerek müşterilerimize değer yaratmak için her gün çalışmaktadır. Amaçları, çevre dostu, kişiselleştirilebilir ve bağlantılı keyifli yaşam alanları yaratmaktır.

İnsanlar ve dünya için inovasyon

Cradle to Cradle® yaklaşımına dayanan döngüsel tasarım  ilkelerini uygulamak, bir kerelik kullanım ve kaynakların bertaraf edilmesinden kaynakların tekrar tekrar kullanılmasına ve üretimine kadar, zihnimizi, tasarlama şeklimizi derinlemesine değiştirmeyi gerektirdi.

Ürünlerimizin kalitesini koruyarak, çevresel hedeflerimize uyum sağlamak ve daha sıkı yasal gerekliliklere uymak için sürekli olarak yenilik yapmaya ihtiyaç vardır. Ekolojik standartları belirlemekten ve zemin kaplama endüstrisinde yol gösterici misyonuna sahip olmaktan gurur duyuyoruz.

EKO-İNOVASYONLARIMIZDAN BAZILARI:


•    Piyasadaki ilk ftalat içermeyen vinil zemin kaplaması
•    Desso ürün grubumuz ile Cradle to Cradle® Gold sertifikasına sahip ilk karo halı üreticisi
•    Linolyum Veneto Essenza ile Cradle to Cradle® Gold sertifikasına sahip ilk linolyum üreticisi
•    iQ One ile Cradle to Cradle ™ Gold sertifikalı piyasadaki tek termoplastik zemin koleksiyonu
•    Tüm zemin çözümlerimiz, düşük VOC emisyonlarını AB standartlarının altında tutuyor. (Değerler tüm ürünlerin teknik özelliklerinde belirtiliyor.)

Benzersiz mekanlar yaratmanıza yardımcı olacak inovasyonlar

Mekanları yeni zemin fikirleriyle dönüştürmek, iç mekanı güzelleştirerek, konfor sağlar ve insanların refahına katkıda bulunarak yaşam kalitesini artırabilir. Bu, yeni üretim teknikleri ve materyalleri, daha fazla renk ve doku geliştirerek veya kişiselleştirme veya özelleştirme için daha fazla esneklik sağlayarak elde edilebilir.


TEKNİK İNOVASYONLAR
Vinil rulolar için en son teknik inovasyonlarımız, en gerçekçi ahşap baskı için ilk mekanik kabartma, piyasada desen tekrarı olmayan en büyük yüzeyler ve ahşap zeminlerde trend olan uzun plank etkisini içerir.


KİŞİSELLEŞTİRME
Tasarım ekiplerimiz, şekiller, renkler ve malzemelerle yenilik üzerine çalışıp, farklı plankları, karoları, vinilleri, halıları vb. karıştırarak ve eşleştirerek bir zeminin tasarımına eğlenceli bir yaklaşım sağlamak için çalışmaktadır. Farklı seçenekler ile uyumludur ve kolayca bir araya getiriebilir, böylece zemin yeni oyun alanına dönüşür.


ÖZELLEŞTİRME
Tasarımcıların yaratıcı yaklaşımlarını ve müşterilerimizin markalaşma ihtiyaçlarını karşılamak için kişiselleştirmeyi kolaylaştırmanın yollarını hayal ettik. Zeminde hayal gücünü dönüştürmek için dijital uygulamalar tarafından desteklenen çeşitli hizmetler sunuyoruz: Floorcraft tasarımcılarımızla bir logo veya bir imza tabanı oluşturun ve sonik hassas kesicinin vinil zeminleri kesmesini sağlayın veya AirMaster®'ı özelleştirmek için Desso'nun online uygulamasını kullanın.

Zeminlerimizle bağ kurabilmeniz için inovasyon

Birbirine bağlı yüzeyler, zemin potansiyelini ve kullanıcılarla olan ilişkisini yepyeni bir şekilde kurguluyor. İnteraktif yüzey yeniliklerimiz, sağlık ve yaşlı bakımı tesislerinde hastalar için düşme, oda çıkışları veya izinsiz girişleri algılayan ödüllü FloorInMotion sistemine ve grafik ve kelimeleri görüntülemek için LED aydınlatmalı hafif-reaktif halıyı birleştiren Luminous Carpets ™ çözümüne öncülük etmiştir. Üstelik sadece bir akıllı telefon veya tablet dokunuşu ile.

Önerilen Koleksiyonlar