Macfit

Macfit

2016 | Türkiye

Resim galerisi

Spor Kulübü kültürünü yaşatarak muzip ruhunu kattığı eğlenceli bir atmosferde üyelerinin hayatına sporla birlikte keyif ve mutluluk katmayı amaçlayan, Türkiye'nin lider fitness kulübü markası Macfit, spor salonlarının zeminlerinde Tarkett'i seçti. 

Spor salonu zeminleri seçilirken değerlendirilen en önemli kriterler şunlardır:

  • Güvenlik
  • Sağlık ve hijyen
  • Yoğun trafiğe ve ağır yüklere dayanıklılık
  • Estetik

Bir zemin kaplaması aynı anda hem güvenli, hem sağlıklı, hem dayanıklı, hem de şık olabilir mi? Tarkett Omnisports'dan bahsediyorsak kesinlikle evet!  

Haftanın 7 günü uzun saatler boyunca ağır makine ve aletlerin yüküne dayanabilecek, çevre ve insan dostu yapısı ile sağlıklı, yüzey koruma işlemi sayesinde aşınmaya karşı olağanüstü dirençli Omnisports Compact Macfit'lerin vazgeçilmezi oldu. Temizliği ve bakımının kolay olmasının  yanısıra Omnisports Compact 2.00 mm ayrıca özel yüzey kabartması sayesinde yüksek sürtünme ve kavramaya sahiptir, bu da sporcuların güvenliği için bir numaralı önceliktir.

Doğal görünüm sevenler için farklı ahşap desenlere sahip olan Omnisports Compact'in tek renk seçenekleri de renkli ve enerjik bir atmosfer isteyenlerin tercihi oluyor. Macfit spor salonlarında da ağırlıklı olarak markanın enerjik kurumsal renkleri yeşil ve turuncu tercih edilerek eğlenceli ve dinamik bir iç mekan yaratıldı. 

 

Önerilen Koleksiyon

Hakkında

Türkiye'nin lider fitness kulübü markası Macfit, spor salonlarının zeminlerinde Omnisports Compact'ı tercih etti.

Bina Sahibi

Mars Sportif

Segment

Kategoriler