İstanbul Türkiye

2018

Kullanılan koleksiyonlar

Transbatur Lojistik

Ofis ve İşletme

OSO Mimarlık ve Transbatur Nakliyat ile dirsek temasında çalıştığımız, firmanın kurumsal kimliğini yansıtan yeni genel müdürlüğünün tasarımı

  • TASARIMCI / MİMAR

    Serhan Bayık

  • BİNA SAHİBİ

    Transbatur Milletlerarası Nakliyat

Uluslararası bir lojistik firması için yeni genel müdürlük tasarımı 

Transbatur Lojistik, uluslararası bir lojistik firması, yeni genel müdürlüğünü tasarlaması için OSO Architecture ve Tarkett ile işbirliği yapmayı tercih etti. Tarkett, firmanın kurumsal kimliği ve kültürünü barındıracak, aynı zamanda da yeni toplantı odaları, çalışma ve mola alanları ile çalışanların, müşterilerinin ve ziyaretçilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak bu projenin tasarım sürecinde OSO Mimarlık ve Transbatur ile yakın çalıştı. Ekiplerimiz yeni genel müdürlük tasarımını zenginleştiren en yaratıcı zemin çözümlerini sunmak için OSO mimarları ve tasarımcıları ile dirsek temasında çalıştı.

Kurumsal kimliğe uygun otoyol temalı ofisler

Mimarlar, otoyol temalı eşsiz ofisleri tasarlarken 200 m2 Tapiflex Excellence Heterojen Vinil Rulosu, 190 mDesso Desert Modüler Halı ve 35 mDesso Pallas Modüler Halı kullanmıştır.

İLGİLİ REFERANS

VAKIF EMEKLİLİK GENEL MÜDÜRLÜK

VAKIF EMEKLİLİK GENEL MÜDÜRLÜK

U Design mimarları ile birlikte çalıştığımız Vakıf Emeklilik Genel Müdürlük binası renovasyon projesi

İLGİLİ MAKALE

Sürdürülebilirlik yaklaşımımız: Doing Good. Together.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK YAKLAŞIMIMIZ: DOİNG GOOD. TOGETHER.

Tarkett'in Sürdürülebilirlik yaklaşımı, Doing Good. Together, Cradle to Cradle® ilkeleri dahilinde üç temel ayak üzerine kuruludur: Yaşam için tasarlama, Çemberi kapatma ve İşbirliğini teşvik etme.