Yeni renkli vinil zemin koleksiyonu
Yeni renkli vinil zemin koleksiyonu

Renk [isim]:  Cisimler tarafından yansılanan ışığın gözde oluşturduğu duyum. (Türk Dil Kurumu)

 

Doğru mekanı yaratmak için tasarlanan yeni heterojen vinil zemin, duvar ve merdiven çözümlerinin kalbinde renk yer alıyor: insanların mekanı ne için kullandığına bağlı olarak enerji verici, uyarıcı veya sakin ve huzurlu. En yeni iç mimari trendlerinden esinlenen en iyi renk kombinasyonlarımızdan bazılarına göz atın.

Yumuşak ve rahatlatıcı mercan şeftali

Mercan Şeftali, mavi veya yeşil gibi derin renklerle iyi uyum sağlayan beyaz, sarı ve turuncudan oluşan eşsiz bir karışımdır. İç mekanlara yumuşaklık kazandıran rahatlatıcı bir renktir. Daha zarif ve sofistike bir dokunuş için, mint yeşili veya daha nötr tonlarla kombinleyin.

Turkuaz Mavisine derin dalış

Mavi ve yeşilin bir karışımı olan turkuaz mavisi ortama sakinliği ve huzuru yayar. Su gibi, turkuaz da dengeyi ve iç huzuru bulmaya yardımcı olur. Pembe ve sarı renkteki parıltılı renk kombinasyonlarıyla kombinlendiğinde, iç mekanlar huzur ve canlandırıcı enerjinin mükemmel bir dengesine sahip olur.

İç mekanınızı Parlak Sarı ile aydınlatın

Sarı, Güneş ve İyimserlik rengidir. Renk çarkının en ışık saçan rengi olan sarı, insanlar üzerinde enerji verici ve faydalı bir etkiye sahiptir. Sarıların etkisini daha nötr bir renk ile dengelemek ve daha rafine bir görünüm için daha koyu bir renk olarak açık griyle kombinleyin.

Önerilen Koleksiyon