YENİ VE GELİŞTİRİLMİŞ ESSENTIAL VİNİL ZEMİN KOLEKSİYONU!

YENİ VE GELİŞTİRİLMİŞ ESSENTIAL VİNİL ZEMİN KOLEKSİYONU!

Essential, koşulsuz konfor için hem yoğun trafiğe maruz kalan alanlar hem de dinlenme alanları gibi farklı ihtiyaçları olan mekanlara uygun desenler sunan heterojen vinil zemin koleksiyonumuzdur. Yepyeni tasarımları ve format çeşitliliğinin yanı sıra akustik ve kompakt versiyonları ile birlikte Essential, projenizin ihtiyaçlarını karşılamak için gereken her şeye sahiptir.

Essential vinil zeminlerin artık kompakt versiyonu da mevcut

20 dB ile sınıfının en iyi ses emilimini ve iyi bir yürüme konforu sağlayan Tapiflex Essential, koleksiyonun akustik versiyonudur. Akustik konfor, öğrenme sürecini mümkün olduğunca sorunsuz kılarak konsantrasyonu arttırmak ve stresi azaltmak için okul gibi alanlarda çok önemlidir. Acczent Essential, 0.02 mm kalıcı batma direncine sahip kompakt versiyondur. Projenizin ihtiyaçlarına bağlı olarak, Essential koleksiyonu aradığınız teknik özellikleri sunar. Essential, özellikle Eğitim, Yaşlı Bakımı ve Konaklama tesislerinde ticari ve yarı ticari uygulamalar için idealdir.

Essential, 3 format ve 42 desende mevcuttur

Essential koleksiyonu, güzel mekanların tasarlanması için sayısız olanaklar sunan rulo, karo ve plank formatlarda hem akustik hem de kompakt çözümler sunar. Ek olarak, Essential vinil zeminler artık %90'ı yeni olan 42 desende mevcuttur ve böylece çok çeşitli iç mekan tasarımı olanakları sunar.

Essential zemin teknolojisi

Essential koleksiyonumuz sadece koşulsuz konfor sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sınıfının en iyi performansını sağlar:

  • 20 dB akustik (Tapiflex Essential)
  • R9/R10 kayma direnci
  • %100 ftalat içermez
  • Yeni mat yüzey

 

Önerilen Koleksiyon