Gamegos

Gamegos

2019 | İstanbul, Türkiye

Resim galerisi

Bilgisayar, tablet ve telefonlar için oyun geliştiren global firmalar arasında yer alan yazılım şirketi Gamegos'un Ataşehir İstanbul'da yer alan merkez ofisi U Design tarafından tasarlandı. Mimari proje sürecinde "Herkes için eğlence yaratmak" mottosu ile çalışan firmanın ofisinde de eğlence ve konfor kriterleri göz önüne alındı. Ayrıca, yazılımcıların uzun ve yoğun çalışma saatleri için konforlu dinlenme ve oyun alanları oluşturuldu.

Cafe ve mutfak bölümünde, giriş bölümünde ve masa tenisi odasında lüks vinil karoları koleksiyonlarımızdan yükseltilmiş döşemeye uygun serbest döşenebilir (loose-lay) ID Square tercih edilerek ahşap ve taş efektleri ile dingin ve doğal bir ortam oluşturuldu. Ortak kullanım alanları ve toplantı odalarında Desso'nun dünyada 20 yıl önce ilk kez yarattığı plank halı koleksiyonumuzun modern hali olan Traverse ile renkli ve dokulu bir zemin elde edildi. 

Açık ofis bölümünde çöllerin hareketli kumlarından ilham alan favori koleksiyonlarımızın arasında yer alan Desso Desert modern ve şık bir atmosfer yarattı. 

Önerilen Koleksiyonlar

Hakkında

Gamegos'un eğlenceli ofisinde halı ve lvt ürünlerimizden Traverse, Desert ve ID Square uygulandı.

Tasarımcı / Mimar

U Design

Bina Sahibi

Gamegos

Segment

Kategoriler