Bir eğitim alanı için monokromatik modüler vinil döşeme

iD Inspiration ile özgünlüğü yeniden tanımlayın

İlham vermek için

Hızla değişen bir dünyada, toplu olarak yaşama şeklimizi yeniden düşünme ve yeniden keşfetme ve daha sağlıklı yaşamı teşvik etmek için kapalı alanlarımızı dönüştürme fırsatına sahibiz. İşte tam da bu sebeple  iD Inspiration ile karşınızdayız. Koleksiyon, sağlık ve çevreden ödün vermeden iş ve yaşamın değişen taleplerini karşılamak gerekli dönüşümü sağlayan bir modülerlik sunar. Aynı zamanda doğadan ilham alan renkleri ve temaları ile - yüksek çözünürlüklü baskının ultra gerçekçiliği ile güçlendirilmiş - iyi hissettiren iç mekanlar elde etmeye yardımcı olur. iD Inspiration, Zemin döşeme sürecinizi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

Showroom içinde sanal tur

.

Koleksiyonumuzu keşfedin

Naturals

Yüksek kaliteli hammaddelerin titiz bir şekilde tedarik edilmesiyle doğadan ilham alınarak oluşturulan Naturals tasarımı dijital olarak basılıyor ve 12 m²'ye kadar tekrar etmeyen motiflerle yüksek tanımlı bir görüntü sergiliyor.

Authentics

Authentics, plakalara ve karolarda efektler yaratan bir teknoloji ile tasarlanmıştır. Kabartmalı gözenekler, yüksek tanımlı basılı görüntüyü mükemmel bir şekilde yansıtarak, her zamankinden daha gerçekçi yüzeyler elde edilmesini sağlar.

Classics

Klasik gravür baskı, onlarca yıldır zamana yenilmedi. Klasik tasarımlarımız en beğenilen malzemelerimizi ve renk uyumlarımızı sergiliyor.

Ahşabın ve taş görünümün güzelliğini yakalayın

Yeni iD Inspiration, modüler vinil koleksiyonlarının tasarımında eşi görülmemiş bir dönüm noktası oluşturuyor. Gelişmiş dijital baskı teknolojisi sayesinde her bir plank veya karoyu; damar, doku ve renk açısından benzersiz kılmak için ahşap ve taş görünüm en ince ayrıntıları ile ortaya çıkıyor. Böylelikle vinil malzemelerde en iyi ve en yüksek performansa sahip doğal tasarımlar sizlerin karşısına çıkıyor.

12 m²'ye kadar tekrarlanmayan motiflere sahip yüksek çözünürlüklü zemin kaplaması

Yüksek çözünürlüklü dijital baskı ile 12 m²'ye kadar tekrar motifi yok

Taviz vermeden

.

TEKTANIUM™, öncü bir teknoloji

iD Inspiration, çizilmelere, aşınmalara ve lekelere karşı benzersiz bir koruma sağlayan tescilli bir polimer sistemi kullanan yeni TEKTANIUM™ PU kaplamasına sahiptir. Ayrıca, tüm açılardan tutarlı bir şekilde görülebilen ultra mat bir yüzey sunar. Ultra mat efekti mükemmel direnç ve dayanıklılık özellikleriyle, döşemenizin yüzeyi daha gerçekçi görünür ve döşemeniz daha uzun süre dayanır. TEKTANIUM™, tüm bu özellikleri bir araya getiren tek PU kaplamadır.

Sınır Koymayın

Projenizi daha da özel kılmak istiyorsanız, Tarkett tasarım laboratuvarında tasarımcılarımızla birlikte size özel, kişiye özel bir döşeme oluşturabilirsiniz.

• ÖN TANIMLI HİZMET

• À LA CARTE SERVİS

Özelleştirilmiş tasarımlar mevcuttur (sipariş üzerine yapılır). Belirli zamanlama ve özelleştirme hüküm ve koşulları için lütfen satış temsilcinize danışın. Tüm projeler ayrı ayrı değerlendirilmelidir.

.

Satış ile irtibat kurun

iD Inspiration koleksiyonlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Bakınız

Koleksiyonlara erişim