IKEA Kartal

2018 | İSTANBUL, Türkiye
Kullanılan koleksiyonlar

Mağazacılık

Perakende sektöründe yoğun trafik diyince akla ilk sıralarda gelen IKEA'nın dayanıklı, uzun ömürlü ve şık zeminler için tercihi Tarkett.
IKEA
Bina Sahibi

İsveç merkezli çok uluslu bir grup olan 2008'den beri dünyanın en büyük mobilya perakendecisi IKEA, Kartal'da açılan yeni mağaza zemin kaplama projesi için Tarkett ile iş birliği yapmayı tercih etti. Toplamda 11.100 m²'lik projede homojen vinil koleksiyonumuza ait 10.000 m² iQ Granit ve lüks vinil karoları koleksiyonumuza ait 1.100 m² iD Inspiration 70 ürünlerimiz kullanıldı. 

Tüm yoğun trafikli alanlar için üstün aşınma, leke ve aşınma direnci ile birlikte aşırı dayanıklılık sunan ve cilaya gerek duymadan basit bir kuru fırçalama ile orijinal görünümü geri yakalayan iQ Granit ve marka imajı oluşturan ve müşteri deneyimini olumlu bir şekilde şekillendiren alanlar yaratmaya yardımcı olacak sonsuz format, tasarım ve eğim kombinasyonları sunan iD Inspiration 70, perakende sektöründe yoğun trafik diyince akla ilk sıralarda gelen IKEA'nın da mağazalarında dayanıklı, uzun ömürlü ve şık zeminler için tercihi oldu.