Setur Genel Müdürlük

Setur Genel Müdürlük

2018 | İSTANBUL, Türkiye

Resim galerisi

Setur,  genel müdürlük renovasyon projesi için Asos Mimarlık ve Tarkett ile iş birliği yapmayı tercih etti. 5000 m²'lik projede iD Inspiration, iD Mixonomi, Desso Desert ve Stitch ve Omnisport koleksiyonlarımız kullanıldı. Ortak kullanım alanları için lüks vinil karo koleksiyonlarımız iD Mixonomi ile iD Inspiration kombinlenerek farklı bir tasarım ve dayanıklı zeminler elde edildi.

Günümüzün büyük bölümünü geçirdiğimiz ofis ortamında, iç mekan hava kalitesinin iyi olması sağlığımız açısından çok önemlidir. Ayrıca, ofislerde halı kullanımı gürültü seviyesini azalttığı ve çok iyi akustik performans sergilediği için verimli ve huzurlu bir çalışma ortamı sağlanmasına yardımcı olur. Setur Genel Müdürlük projesinde de açık ve kapalı ofis alanlarında üstün akustik performansı ve iç mekan hava kalitesini iyileştirmesiyle tercih sebebi olan halı koleksiyonlarımızdan Desso Desert ve Stitch kullanılmıştır. 

Çalışanların sağlık ve yaşam kalitesini önemseyen Setur için spor salonunda da Omnisport spor zemin koleksiyonumuz tercih edilmiştir. 

Önerilen Koleksiyonlar

Hakkında

Setur, genel müdürlük renovasyon projesi için Asos Mimarlık ve Tarkett ile iş birliği yapmayı tercih etti.

Tasarımcı / Mimar

Asos Mimarlık

Bina Sahibi

Setur

Segment

Kategoriler