Özel tasarım projelerinize Floorcraft dokunuşu

Özel tasarım projelerinize Floorcraft dokunuşu

Şık tasarımdan etkileyici bir şekilde karmaşık olana kadar, Floorcraft sonik kesim kişiselleştirme hizmetimiz, ince işçilik ve tasarım uzmanlığı sevgisine katkıda bulunan en karmaşık özel tasarım projelerinize şekil verir.
Zemin kaplamalarımız sonik olarak kesilir ve yapışkan film ile korunmadan önce bir araya getirilir. Lüks vinil karoları, Linolyum, Homojen ve Heterojen zeminler dahil esnek zemin kaplamalarımızın çoğu, Floorcraft özel tasarım zemin kaplama çözümleri için uygundur.

Floorcraft'ın potansiyelini keşfedin. Floorcraft yaratıcılık ve hayal gücü ile ilgilidir. Düzenleme ve renklerle oynayarak tek bir şeklin farklı mizanpajlara nasıl dönüştürülebileceğini görün.

Tasarım ve işçiliği yüceltin

Floorcraft, kakmacılık sanatını özünde modern bir yeni ustalığa yönlendirerek yeni bir avangardın temelini oluşturuyor. Böylece heyecan verici renkleri ve malzemeleri geleneksel ve modern desenlerle bir araya getirerek özel tasarım zeminlerle seçkin sanat eserleri yaratabilirsiniz.

Özel tasarım projelerinize hayat verin

Siz eşsiz tasarımınızı hayal edin, biz sizin için yapalım! 
Vizyonunuzu hayata geçirmek üzere tasarlanan Floorcraft servisimiz sizi, kendi benzersiz zeminlerinizin tasarımında adım adım detaylandırmaya özen göstererek yönlendirir.      Tüm tasarımlar herhangi bir alana sığacak şekilde ölçeklendirilebilir, bu nedenle özel tasarım zeminlerde ölçü sınırı yoktur.

Floorcraft kitaplığı ile zaman kazanın

Floorcraft ayrıca size zaman kazandırmak için önceden tanımlanmış şekillerden oluşan kitaplığımız ile daha da fazla seçenek sunar. Floorcraft tasarım ekibimizin desteğiyle şekillerinizi, zemin kaplamanızı ve renklerinizi seçin ve tasarımınızı oluşturun.

Resim galerisi

Önerilen Koleksiyonlar