Tavuk Dünyası Merkez Ofis

Tavuk Dünyası Merkez Ofis

2019 | İstanbul, Türkiye

Resim galerisi

2011 yılında kurulan, bugün 90’ın üzerinde restoranı ile tavuk ağırlıklı menülerini tüketicilerle bulusturan restoran zinciri Tavuk Dünyası ve Türkiye’nin en büyük ikinci pizza restoran zinciri olan Terra Pizza ile ortak kullandıkları Hilton AVM'de yer alan İstanbul merkez ofisi U Design tarafından tasarlandı. Toplam 490 m²'lik projede Desso halılarımızdan Traverse, Desert, Salt ve Rock tercih edildi.

Açık ofis bölümlerinde Desso'nun ilk kez yaratmış olduğu plank halı formatında olan modern Traverse kolekiyonu tercih edilerek, mimarlar Traverse'nin daha önce görülmemiş yaratıcı tasarım olanakları sayesinde düzensiz desenler kullanarak yönler, ritimler ve bölgelerle oynadılar ve renkli, dokulu bir zemin tasarladır.

Ayrıca, kapalı ofis bölümlerinde ve toplantı odalarında çöllerin hareketli kumlarından ilham alan favori koleksiyonlarımızın arasında yer alan Desso Desert ve zeminler ile kimlik yaratmak için birlikte kullanılarak bölgeler oluşturabilme olanağı sağlayan Desso Rock ve Salt koleksiyonlarımız kullanılarak modern ve şık alanlar yaratıldı.

Önerilen Koleksiyonlar

Hakkında

U Design'in Tavuk Dünyası merkez ofis projesinin zeminleri için hem plank hem de karo formatları ile Desso halılarımız tercih edildi.

Tasarımcı / Mimar

U Design

Bina Sahibi

Tavuk Dünyası

Segment

Kategoriler