ANKARA Türkiye

2018

Kullanılan koleksiyonlar

CO ZONE

Ofis ve İşletme

Tarkett, ODTÜ Teknokent'te yapılan Co Zone ofisi projesinde May Yapı Tasarım ile birlikte çalıştı.

  • TASARIMCI / MİMAR

    May Yapı Tasarım

  • BİNA SAHİBİ

    Co Zone

Co Zone, yeni nesil işlere, çalışanlara, iş birliklerine uygun ideal ortamı sunan Türkiye'nin teknokent desteğine sahip tek ortak çalışma alanı, dünyanın her köşesinde kesintisiz iş birliği yapmak ve sınırları kaldırmak için gerekli teknolojik altyapıyla onatılan ODTÜ Teknokent'teki yeni ofis projesi için May Yapı Tasarım ve Tarkett ile iş birliği yaptı. May Yapı Tasarım mimarları tarafından tasarlanan 1000 m²'lik Co Zone ofisi projesinde Desso Street Tracks, Desso Stratos Blocks ve Desso Fuse Create Karo Halı koleksiyonlarımız ve yeni Linea Aurea koleksiyonumuz tercih edildi.

Günümüzün büyük bölümünü geçirdiğimiz ofis ortamında, iç mekan hava kalitesinin iyi olması sağlığımız açısından çok önemlidir. Ayrıca, ofislerde halı kullanımı gürültü seviyesini azalttığı ve çok iyi akustik performans sergilediği için verimli, huzurlu, sağlıklı ve insan dostu bir çalışma ortamı sağlanmasına yardımcı olur. Her ayrıntının etkileşimini arttırmak, çalışılan saatleri daha verimli kılmak için düşünülen Co Zone projesinde de açık ve kapalı ofis alanlarında mükemmel akustik konforu ve Avrupa standartlarının çok üzerinde iç mekan hava kalitesi sağlaması ile tercih sebebi olan Desso halı koleksiyonlarımızdan Street Tracks, Stratos Blocks ve Fuse Create kullanılmıştır. 

İLGİLİ REFERANSLAR

Transbatur Lojistik

TRANSBATUR LOJİSTİK

OSO Mimarlık ve Transbatur Nakliyat ile dirsek temasında çalıştığımız, firmanın kurumsal kimliğini yansıtan yeni genel müdürlüğünün tasarımı

SETUR GENEL MÜDÜRLÜK

SETUR GENEL MÜDÜRLÜK

Setur, genel müdürlük renovasyon projesi için Asos Mimarlık ve Tarkett ile iş birliği yapmayı tercih etti.

MITSUBISHI ETA MELCO OFİSİ

MITSUBISHI ETA MELCO OFİSİ

U Design mimarları ile birlikte çalıştığımız Mitsubishi Eta Melco ofisi projesi

DİVAN GENEL MÜDÜRLÜK

DİVAN GENEL MÜDÜRLÜK

Net Mimarlık ile birlikte çalıştığımız Divan genel müdürlük renovasyon projesi

TUR ASSIST ÇAĞRI MERKEZİ

TUR ASSIST ÇAĞRI MERKEZİ

Tur Assist Çağrı Merkezi yeni ofis binası projesi için Tarkett zeminleri tercih edildi.