Sürdürülebilirliğimiz

Sürdürülebilirliğimiz

Tarkett olarak, insanlar ve çevre için iyi ve sürdürülebilir zemin kaplaması üreterek daha sağlıklı alanlar yaratmanıza yardımcı oluyoruz. Sağlık ve refaha olan bağlılığımız, sürdürülebilirlik yaklaşımımızın temelinde yer almaktadır, “Doing Good. Together". Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinleyerek ve paydaşlarımızla işbirliği yaparak, optimum performans sunan, sağlıklı yaşamı teşvik eden ve doğal kaynaklara saygı duyan ürünler tasarlıyoruz. Tasarım felsefemiz sirküler ekonomiden ilham alıyor. Müşterilerimize çevreye saygı duyma ve sürdürülebilirlik hedeflerini geliştirme fırsatı sunuyor. Özellikle, geri kazanılabilen, geri dönüştürülebilen ve yeni ürünlere dönüştürülebilen sağlıklı malzemelerden yapılmış zeminler sağlıyoruz. Birlikte iyilik yapmak amacıyla üç temel konuya odaklanıyoruz: Yaşam için Tasarlama, Döngüyü Kapatma ve İşbirliği Yapma. Faaliyetlerimizde Sürdürülebilirliği nasıl önemli hale getirdiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

17 sürdürebilirlik makalesi keşfet
iQ vinil zeminleri sirküler ekonomiye katkıda bulunur
iQ vinil zeminleri sirküler ekonomiye katkıda bulunur
ECONYL® - Geri dönüştürülmüş iplik
ECONYL® - Geri dönüştürülmüş iplik

Sürdürülebilir faaliyetler genellikle çevresel etkilerini en aza indirgeme açısından tanımlanır. Cradle to Cradle® felsefesi, hepimizin yaşadığımız dünyada bir etki yarattığımızı kabul eder.

DESSO EcoBase®
DESSO EcoBase®

Doğanın sürekli gelişim, değişim ve yeniden doğuş döngülerinden ilham alan Tarkett DESSO EcoBase®, Cradle to Cradle® felsefesinin gerçek kimliğini taşımaktadır.

DESSO SoundMaster® taban
DESSO SoundMaster® taban

Aynı ortamlarda ses, sağlık ve refah için büyük bir engel olabilir. Bu sorunla başa çıkmak için, istenmeyen gürültüyü azaltan DESSO SoundMaster®'ı sunuyoruz. SoundMaster®'ı keşfedin:

DESSO AirMaster®
DESSO AirMaster®

AirMaster® koleksiyonlarımız, her odada sağlığı ve refahı öne çıkarmak için inovasyon, güçlü tasarım ve performansı bir araya getirir. İnovatif AirMaster® Halı koleksiyonlarımızı keşfedin.

Sürdürülebilir binalar için şeffaflığı teşvik ediyoruz
Sürdürülebilir binalar için şeffaflığı teşvik ediyoruz

Müşterilerimize zemin çözümlerimizde kullanılan malzemeler hakkında şeffaf bilgi sağlamak için nasıl çalıştığımızı öğrenin.