Makalelerimiz

Makalelerimiz

Bizler zemin kaplama uzmanlarıyız, bu da zemin kaplaması ile alakalı her şeye ilgi gösterdiğimiz anlamına gelmektedir ve bu görüş herkes için güzel yaşam alanlarını şekillendirmemize katkıda bulunmaktadır. Burada tüm uzmanlık alanlarımızda ilham verici bir içerik bulacaksınız.

Filtre
75 makale keşfet
Çalışma Alanı Zemin Kaplama Çözümleri
Çalışma Alanı Zemin Kaplama Çözümleri

Tarkett'in çalışma alanlarına yönelik zemin kaplama çözümlerini keşfedin. Tarkett, ofislerde konforu, yaratıcılığı ve refahı artıran sürdürülebilir, çok işlevli zemin kaplama çözümleri sunuyor.

Solid & Shape
Solid & Shape

En düşük döngüsel karbon ayak izine sahip geri dönüştürülebilir DESSO Recharge & Retrace karo halılar, sürdürülebilir bir ürün olarak karşınızda

Enfeksiyon Kontrolü ve Zeminler
Enfeksiyon Kontrolü ve Zeminler

Sağlık hizmetleri ile ilişkili enfeksiyonların yayılması ve antimikrobiyal direnci önlemek için hastanelerde doğru zemini seçerek enfeksiyonların önlenmesi ve kontrolün nasıl kolaylaşacağını keşfedin.

Ofise güvenli dönüş
Ofise güvenli dönüş

Zeminler, covid-19 sonrası ofislere dönüş konusunda önemli bir rol oynar. Tarkett, yönlendirme ve bölgeleme çalışmaları ile sosyal mesafeye hazırlanmak için akıllı çözümler ve tasarım desteği sunar.

iQ Natural vinil zemin
iQ Natural vinil zemin

iQ Natural yeni nesil, karbonsuz topluma doğru bir adım

ReStart®
ReStart®

Tarkett'in zemin kaplama malzemelerini tedarik zincirimize yeniden dahil etmek ve yeni zeminler yapmak için geri alma ve geri dönüştürme programı hakkında daha fazla bilgi edinin.