Segmentler

Sektörünüze özel zemin çözümlerimizi keşfedin

Hastanelerin ve sağlık tesislerinin özel zemin kaplama ihtiyaçları vardır. Hastaların ve bakım personelinin ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan sağlık zemin kaplama çözümlerimizi keşfedin.

Sektörünüze özel zemin çözümlerimizi keşfedin

Rahat, temiz ve uzun ömürlü zeminler her yaştan kişiler için daha iyi bir öğrenme ortamına katkıda bulunur. Eğitim tesisleri için tasarlanan zemin çözümlerimizi keşfedin.

Sektörünüze özel zemin çözümlerimizi keşfedin

Bir perakende işletmesinin öne çıkmasının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Müşteri deneyimini özelleştiren ve güçlü bir marka imajı yaratmaya katkı sağlayan zeminleri keşfedin.

Sektörünüze özel zemin çözümlerimizi keşfedin

Zeminler tatil veya iş için seyahat eden misafirlerin tesisinizde unutulmaz bir deneyim yaşamasına katkıda bulunur. Dünya standartlarında tasarım ve konfor hissi yaratan zeminleri keşfedin.

Sektörünüze özel zemin çözümlerimizi keşfedin

Doğru zemin kaplaması seçimi bir evi sıcak bir yuvaya dönüştürebilir. İç tasarımınıza hayat verin ve geniş renk ve desen yelpazesine sahip zemin koleksiyonlarımızı keşfedin.

39 Koleksiyon

33 Koleksiyon

30 Koleksiyon

24 Koleksiyon

35 Koleksiyon

Sektörünüze özel zemin çözümlerimizi keşfedin

Modern iş yeri tanımı değişiyor. Yeni çalışma metodlarına adapte edilmiş geniş zemin çözümleri portfolyomuzu keşfedin.

Sektörünüze özel zemin çözümlerimizi keşfedin

Spor etkinlikleri, sağlıklı yaşam merkezleri ve spor salonları, her yaştan insanın egzersiz yapması, eğlenmesi ve kişisel hedeflerine ulaşması için sağlıklı bir çıkış noktası sunar. Güvenlik, konfor ve atletik performansınıza katkı sağlayan zeminlerimizi keşfedin.

Sektörünüze özel zemin çözümlerimizi keşfedin

Bir yolcu gemisinde, ticari uçakta, otobüste veya trende bulunan tüm alanlar için bir zemin kaplama çözümü sağlamak, mevzuat bilgisi ve ticari uzmanlık gerektirir. Projenizi destekleyebilecek ve ihtiyaçlarınız için mükemmel çözümü tasarlamanıza yardımcı olaca...

Sektörünüze özel zemin çözümlerimizi keşfedin

Endüstri ve taşımacılıkta konfor, rahatlık ve güvenlik her şeyden önemlidir. Doğru zemin kaplamasına sahip olmak çekici, üretken ve temiz bir ortam yaratılmasına yardımcı olur.
Belgeler
İlham Merkezi
Mekan Tasarımcısını Deneyimleyin
Mekan Tasarımcısı, seçtiğiniz alandaki çeşitli zemin çözümlerinizi görmenizi sağlar. Aynı zamanda HD görsel indirebilir veya ürünleri karşılaştırmak için bir görseli ikiye bölebilirsiniz.
Referanslar

Referanslarımızdan ilham alın

Tarkett'in sağlık, eğitim, mağazacılık, ofis, spor, konaklama ve eğlence sektörlerinden sizin de sektörünüz için ilham alabileceğiniz referans örneklerini keşfedin.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi
Avrupa'nın en büyük yoğun bakım kapasitesine sahip hastanelerinden biri olan Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi zemin çözüm ortağı Tarkett oldu.
Sürdürülebilirlik

Tarkett'in sürdürülebilirlik stratejisi Doing Good. Together.

Dünya giderek karmaşıklaşan sürdürülebilirlik zorluklarıyla karşı karşıya. Onları aşmak artık önemli bir amaç değil, acil bir zorunluluktur. Tarkett olarak, herkes için değer yaratan, atık döngüsünü kapatan, doğal kaynakları koruyan ve iklim değişikliği üzerindeki etkimizi azaltan sürdürülebilir, döngüsel bir ekonomiye bağlıyız.

Sürdürülebilirlik Makalelerimiz
İnsanlar ve gezegen üzerinde olumlu bir etki yapmaya kararlıyız. Müşterilerimize hizmet ve destek verdiğimiz için zemin çözümlerimizi tasarlarken, üretirken ve piyasaya sürerken, sorumlu ve yenilikçi bir şekilde hareket etmeye gayret ediyoruz. Sürdürülebilirlik faaliyetlerimizle ilgili daha fazla bilgi edinmek için makalelerimize göz atın.
Tarkett Hakkında
Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Sitemizde aradığınızı bulamadıysanız, veya projeniz için daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişime geçin.
-
PJ30
Islak oda

Islak odalar için kot azaltıcı profiller - PJ30

Islak hacim esnek PVC birleşim profilleri (PJ), zeminlerin duvara kadar yükseldiği durumlarda aquarelle duvar kaplamaları ile aralarındaki kalınlık farkını azaltmak için kullanılan üçgen kesitli yapıştırıcı profillerdir. Yerleşik zemin kaplamaları ile duvar kaplamaları arasında mükemmel su geçirmez contalar sağlarlar. Yeni eklenen PJ30 kendinden yapışkanlı ürün, daha kolay ve hızlı kurulum imkanı sunar. Esnek PVC birleşim profilleri ıslak hacim zemin kaplamaları ve aquarelle duvar kaplamaları ile uyumludur.    PVC girinti oluşturucular (PA), zemin kaplamalarının duvara kadar yükseldiği girintiler oluşturmak için kullanılır. Yeni eklenen PA20 kendinden yapışkanlı ürün, daha kolay ve hızlı kurulum sağlar. Genellikle işlenmemiş kenarları kapatmak için bir kapatma contası veya kapakla birlikte kullanılır. PVC girinti oluşturucuları 5 farklı boyutta mevcuttur, böylece her açıya uyum sağlar. Zemin altında düzgün açılar oluşturarak mükemmel hijyen ve su geçirmezlik sağlarlar. Yuvarlak şekilleri sayesinde temizlik ve bakımı kolaydır. PVC kapak aparatı, homojen ve heterojen vinil ruloları ile rulo halindeki ıslak oda zemin kaplamalarıyla uyumludur. Yerleşik kurulumu kolaylaştırmak için önceden kesilmiş 160 mm genişliğinde çift taraflı bant kullanılır. A20 ve PJ30 kendinden yapışkanlı ürünlerle ideal kullanım sağlanır. Bu bant, uzamaya karşı son derece dirençlidir ve iki yüzey arasında geçişe engel oluşturur. Tarkett montaj ustaları tarafından daha hızlı, daha temiz ve kokusuz bir kurulum sağlamak üzere tasarlanmıştır. PA20 ve PJ30 kendinden yapışkanlı ürünlerle birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve piyasada benzersiz bir kurulum çözümü sunar.                                                                                                                                   

ANA ÖZELLİKLER
Teknik ve çevresel özellikler
Toplam kalınlık: 2 mm
Uzunluk: 25 m
İhtiyacınıza uygun Islak odalar için kot azaltıcı profiller ürününü bulun
Sorry, we didn't find any formats
You can contact Customer Service for any futher information.
Contact Customer service
TEKNİK VE ÇEVRESEL ÖZELLİKLER

Daha fazla bilgi için +90 (212) 213 65 80 numaralı telefondan bize ulaşın

ÜRÜN DETAYLARI: Islak odalar için kot azaltıcı profiller