iD Square

Modüler vinil
iD Square
Ana özellikler
  • 50 tasarım ve 7 formatta mevcut
  • 15dB ses emilimi
  • Teknik alt zemine kolay erişim
  • DESSO karo halılar ile mükemmel uyum 
  • Yoğun trafikli alanlar için yüksek kalite
  • Çizilmelere ve lekelere karşı mükemmel direnç
  • Kolay bakım

iD Square, sektördeki tasarım ve renklerin en geniş seçeneklerinden birini sergiliyor. Tarkett tasarım stüdyomuz tarafından özel olarak hazırlanmış, şık, yaratıcı projeler yürütmek ve zemine beklenmedik bir tarz getirmek için 50 tasarımın ve 7 formatın hepsi birbirleri ile karıştırılabilir. Ayrıca, iD Square, mükemmel uyum sağlamak ve kesintisiz geçişler sağlamak için benzer kalınlıklar (yükseklik farkı < 2.5mm) ve uygun tasarımlar sayesinde Desso Halıları ile kombinlenebilir.

Kurulumu, sökülmesi kadar kolaydır. iD Square, alt katmana zarar vermeden size teknik alt zemine hızlı bir şekilde erişim sağlar ve hızlı bir kurulum işlemini garanti eder. Aynı zamanda gürültü seviyesini azaltır ve konaklama dahil ofis gibi ticari projeler için idealdir.

ID Square, ideal çalışma alanları için lüks vinil karolar
Desso karo halıları ile kusursuz bir şekilde birleştirilebilecek yaratıcı, ilham verici, huzurlu ve dayanıklı çalışma alanları oluşturmak için tasarlanmış lüks vinil karo zemin koleksiyonu iD Square videomuzu izleyin.
ID Square, ideal çalışma alanları için lüks vinil karolar
ID Square lüks vinil karolar nasıl uygulanır?
Desso karo halıları ile kusursuz bir şekilde birleştirilebilecek yaratıcı, ilham verici, huzurlu ve dayanıklı çalışma alanları oluşturmak için tasarlanmış lüks vinil karo zemin koleksiyonu iD Square'in nasıl uygulanacağı hakkındaki videomuzu izleyin.
Teknik ve çevresel özellikler
Belge
iD Square referansı
Vakıf Emeklilik Genel Müdürlük
Vakıf Emeklilik Genel Müdürlük
İSTANBUL, Türkiye

U Design mimarları ile birlikte çalıştığımız Vakıf Emeklilik Genel Müdürlük binası renovasyon projesi

Hizmetler